Background

A është i besueshëm SignorBet? Cilat janë metodat e depozitimit?


Kazino SinyorBet është një kazino shumë e njohur në internet që ofron lloje të ndryshme lojërash dhe bastesh sportive. Kjo faqe është në pronësi të Betgames Group dhe funksionon që nga viti 2018. Vendi ka selinë në Qipro, por gjithashtu funksionon nën një licencë Curacao. Që nga fillimi i tij, SignorBet është bërë një emër i njohur në industri për shumë arsye. Për shembull, lojtarët mund të gëzojnë bonuse të shkëlqyera kur bëjnë depozitën e tyre të parë në këtë platformë!

Metodat e depozitimit të SinyorBet

●Cila është shuma minimale e depozitës?
●Si mund të depozitoj?
●Cilat opsione pagese janë të disponueshme?

Ka shumë mënyra për të depozituar në SignorBet, duke përfshirë Qiwi dhe WebMoney. Nëse nuk jeni të njohur me këto sisteme, mos u shqetësoni! Më poshtë do t'i shpjegojmë në detaje:
Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë dhe maksimumi është 100 dollarë.
Depozitat nuk pranohen në asnjë monedhë tjetër përveç dollarëve amerikanë, kështu që nëse nuk keni një llogari bankare ose kartë krediti në SHBA, kjo mund të jetë një problem për ju.
Mënyrat e pagesës ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni: nëse jeni nga Shtetet e Bashkuara ose Kanadaja, lejohen vetëm depozitat në Visa dhe MasterCard; Nëse jetoni në Evropë ose Australi / Zelandën e Re (dhe disa vende të tjera), opsione të tilla si Skrill (dikur Moneybookers) dhe Neteller janë gjithashtu të disponueshme.
Asnjë tarifë shtesë nuk do të ngarkohet nga SinyorBet kur përdorni një kartë krediti si metodë depozitimi; megjithatë, kur paguani nëpërmjet PayPal ose Skrill/Neteller, do të ketë disa tarifa shtesë që ndryshojnë me çdo ofrues pagese.

Opsionet e pagesës janë si më poshtë.

●Shuma minimale e depozitës: 10 $
●Shuma maksimale e depozitës: 100,000 dollarë (kjo është shuma maksimale për të gjitha kuletat elektronike)
Metodat e pagesës përfshijnë Qiwi dhe WebMoney, të cilat janë opsione të besueshme për depozitimin e fondeve në llogarinë tuaj. Ato gjithashtu kanë një sërë avantazhesh që i bëjnë më të sigurta se metodat e tjera të pagesës si Skrill ose PayPal.
Mund të përdorni Visa, MasterCard, Qiwi dhe WebMoney.

Visa dhe MasterCard janë mënyrat më të njohura të pagesës në botë. Ju mund t'i përdorni ato për të depozituar në shumë kazino online, por ato gjithashtu kanë disa disavantazhe - ato janë të shtrenjta (më shumë se 1% e depozitës suaj) dhe tarifa të larta për tërheqje (2%).
Qiwi është më pak i popullarizuar, por ende përdoret gjerësisht nga lojtarët rusë, të cilët e preferojnë sepse është falas dhe nuk keni nevojë të jepni informacione të ndjeshme, si p.sh. informacionin e llogarisë tuaj bankare ose numrin e kartës së kreditit kur përdorni këtë mënyrë pagese. E keqja është se depozitat e bëra nëpërmjet Qiwi kërkojnë deri në 15 minuta për t'u përpunuar nga SinyorBet Casino dhe më pas mund të luani me fitimet tuaja! Kjo mund të jetë zhgënjyese nëse jeni të paduruar si unë...

WebMoney përdoret në Rusi dhe vende të tjera të ish-Bashkimit Sovjetik; megjithatë, popullariteti i tij ka rënë në mënyrë drastike që nga lulëzimi i tij në 2007-2008, kur ishte një nga mënyrat më të mira për kumarxhinjtë në internet nga këto rajone (si unë) për të hyrë në lojërat e tyre të preferuara pa ndonjë sherr, sepse nuk kishte shumë opsione në atë kohë. "
Një avantazh i përdorimit të Qiwi dhe WebMoney është se ato janë sisteme pagese shumë të shpejta.
Ju mund të përdorni Qiwi dhe WebMoney. Një avantazh i përdorimit të Qiwi dhe WebMoney është se ato janë sisteme pagese shumë të shpejta. Këto dy janë të njohura në Rusi, Ukrainë dhe vende të tjera në Evropën Lindore ku SignorBet është i licencuar.

Këto janë gjithashtu të lehta për t'u përdorur; Thjesht futni të dhënat tuaja personale në uebsajtin e tyre përpara se të filloni të bastni në ekipet ose lojërat tuaja të preferuara sportive! Nëse kjo është hera juaj e parë, mund të shikoni gjithashtu udhëzuesin tonë se si të depozitoni duke përdorur Qiwi.
Një avantazh tjetër është se të dyja këto mënyra pagese i mbajnë të gjitha transaksionet të sigurta nga mashtruesit për shkak të veçorive të sigurisë si vërtetimi me 2 faktorë (2FA) që kërkon telefonat celularë të përdoruesve për çdo transaksion të kryer përmes platformës së tyre.
Faqja ka disa opsione bazë depozitimi nga të cilat mund të zgjidhni për të bërë depozitën tuaj të parë në platformën e kazinosë dhe basteve sportive.

Është e rëndësishme të dini se faqja ka disa opsione bazë depozitimi nga të cilat mund të zgjidhni për të bërë depozitimin tuaj të parë në kazino dhe platformën e basteve sportive. Mund të përdorni Qiwi dhe WebMoney: Një avantazh i përdorimit të Qiwi dhe WebMoney është se ato janë sisteme pagese shumë të shpejta. Sidoqoftë, nëse nuk keni përvojë në përdorimin e këtyre metodave të pagesës, ekziston një mundësi tjetër për ju - kartat e kreditit (Visa / MasterCard). Ndërsa depozita minimale është 10 dollarë, depozitimi me karta krediti ose kuleta elektronike si Skrill ose Neteller do të kërkojë një investim fillestar prej 20 dollarësh pasi ato kanë tarifa më të larta transaksioni se të tjerët.

Sajti ka disa opsione bazë depozitimi nga të cilat mund të zgjidhni për të bërë depozitimin tuaj të parë në kazino dhe platformën e basteve sportive. Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë dhe maksimumi është 100 dollarë.

Prev Next